Онлайн замовлення таксі по Львову

Онлайн таксі Львів замовити дуже просто в Експрес Таксі. Якщо вам потрібно замовити таксі онлайн Львів, рекомендуємо скористатися формою онлайн замовлення таксі у Львові і отримати швидку подачу автомобіля. Звичайно, таксі Львова можна замовити і по телефону, але в багатьох випадках розмовляти з диспетчером незручно, а часом і некультурно. Саме для таких випадків сервіс таксі у Львові Експрес Таксі розробив спеціальну форму онлайн замовлення таксі.

Вам потрібно потрапити на цю сторінку онлайн замовлення таксі. Вкажіть в анкеті онлайн замовлення таксі адресу місця знаходження, адресу місця призначення, бажаний тариф, а також бажаний час подачі автомобіля. Після цього клікніть на кнопку «Оформити Замовлення». Якщо ви помилилися з адресою або часом подачі автомобіля, необхідно відразу ж відхилити замовлення, натиснувши на відповідну кнопку «Скасування Замовлення».

От і все! Тепер ви знаєте, як замовити таксі онлайн Львів і що для цього потрібно. Нагадаємо, що Експрес Таксі - це елітне таксі Львова та Києва за прийнятною вартістю. Хочете комфортне, зручне, швидке, пунктуальне і доступне таксі, замовте онлайн таксі Львів або зв'яжіться з диспетчером за допомогою зазначених на нашому сайті номерів телефону.

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ТА ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Завантажуйте наші мобільні додатки або робіть замовлення
безпосередньо з сайту