Партнерам і клієнтам:

Найефективнішим способом реклами в таксі є розміщення різної поліграфічної продукції в салоні автомобіля. Це можуть бути всілякі візитки, буклети і флаєри, які здатні привернути увагу сумуючого пасажира під час тривалих поїздок.

Ми співпрацюємо з багатьма типографіями і маємо можливість надрукувати будь-яку рекламу за доступними цінами. Можливий друк двосторонніх візиток, флаєрів, сірників, магнітів або ж буклетів. З одного боку буде розташована інформація про наше таксі, з іншого - про Ваші послуги та товари. Частина рекламної продукції буде поширена нашими водіями, а інша частина - у Вашій організації. У випадку з великими тиражами ми можемо запропонувати Вам варіант розповсюдження рекламної продукції на вулицях Києва, по поштових скриньках, в метро або маршрутках.

У наші дні, під час сформованої економічної ситуації, питання про рекламу стоїть дуже гостро, і кожен рекламодавець намагається заощадити на ній. І наша компанія зможе допомогти Вам у цьому. Ми готові розглянути всі можливі варіанти для співпраці з кожним відгукнувшимся партнером.

Організаціям:

Організація, яка обере співпрацю з нами, отримує можливість користуватися послугами нашого таксі для поїздок по Львову, обслуговування зустрічей або корпоративних заходів, доставки документів і проведення ділових поїздок. Крім того, особлива увага приділяється проводам та зустрічам Ваших гостей, партнерів або співробітників в аеропорту Львів, ж/д і авто вокзалах.

Серед переваг договірної основи можна відзначити:

надання розширеного звіту про виконані поїздки;
всі види транспортних послуг: доставка, драйвер, таксі в аеропорт та інше;
гнучка дисконтна програма для всіх наших партнерів;
обслуговування корпоративних заходів, банкетів і конференцій;
проводи та зустрічі гостей (партнерів) Вашої компанії;
розрахунок оптимальних маршрутів і супровід пасажирів;
готівкова та безготівкова форма оплати;

Співробітництво з компанією «Експрес-Таксі»

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ТА ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Завантажуйте наші мобільні додатки або робіть замовлення
безпосередньо з сайту